CFMOTO Gladiator Z1000 Sport

16 669,00 €
.

Najpredávanejší štvorkolky v Európe!


16 329,- €ur Z1000 SPORT
Príplatková výbava
Plastová strecha: 200,- €ur
Predné poloplexi: 309,- €ur
Predné okno (laminované + stierač a ostrekovač): 1 285,- €ur
Kompletné kabína vr. okná a vykurovanie: 4 735,- €ur
Dostupné farby: sivá, červená

Cena obsahuje: Elektrický posilňovač riadenia (EPS), 14 "hliníkové disky, špičkové víceplátnové odolné 27" pneumatiky STAG, bočné dvere, homologované ťažné zariadenie, TFT displej.

 

 Príslušenstvo

Popis

Dizajn renomovaného rakúskeho štúdia KISKA. Kvalita spracovania. Neskutočné tvary. Najmodernejšie technológie. Skvelá ergonómia. Maximálne jednoduché a intuitívne ovládanie. Punc jedinečnosti, luxusu a istota originality. To všetko prináša absolútna novinka CFMOTO Gladiator Z1000 Šport!

Málokedy sa stane, že sa koncept stane realitou. Nový CFMOTO Gladiator Z1000 Sport ale tohto v podstate dosiahol. Dizajnové štúdio KISKA pre nového exkluzívneho modelu predviedlo vo svojej najväčšej forme a ukázalo, že aj odvážne dizajnérske kúsky možno previezť do reality. Odvážny a úplne originálny dizajn, extra silný výkonný dvojvalcový 1000cc motor a najmodernejšia technika s moderným vyspelým podvozkom, prináša úplne novú dimenziu zábavy!

Monumentálna záťah až 85 HP (offroad), okamžitá reakcia na plyn (elektronický), špičkový progresívny posilňovač riadenia EPS, kanadský bezspojkové variátor CV-Tech a skvele vyladený moderné podvozok s mohutnými zadnými vlečnými ramenami a plne nastaviteľnými nitrogénovým tlmičmi s vysokými zdvihmi zabezpečí, že žiadny terén nie je prekážkou, žiadny kopec nie je dostatočne dlhý a cestné rovinky sú príliš krátke.

Motor s obsahom 1000 ccm so vstrekovaním paliva od nemeckej značky BOSCH dokáže dokonale uspokojiť nároky náročného užívateľa, predovšetkým svojou pružnosťou a plynulým chodom. Ak potrebujete výbušnú energiu, zošliapnutie plynového pedálu vás zatlačí do anatomicky tvarované sedačky. Ak potrebujete brzdiť, kotúčové brzdy sú presné a výdatne im sekundujú vysoko kvalitné víceplátnové 27 "pneumatiky CST STAG. 14 "disky sú z hliníkovej zliatiny a dizajnovo plne ladí s charakterom celého stroja. Je jedno kde a do akých podmienok ste sa dostali, CFMOTO Gladiator Z1000 Šport má možnosť zábavné jazdy s driftom s pohonom 2WD, v ťažkej teréne pripojíte 4WD a v tých v najextrémnejších podmienkach môžete využiť aj voľbu uzávierky predného diferenciálu.

Pre maximálnu ochranu posádky výrobca použil ľahší, vysokopevnostné, optimalizovaný, jednodielny oceľový rám s otestovanú odolnosťou v najťažších podmienkach. Predné nezávislé zavesenie kolies je systémom na "A" ramenách a všetky štyri kolesá majú plne nastaviteľné, nitrogenové tlmiče. Kanadský bezspojkový variátor CV-Tech je dimenzovaný na vysokú záťaž pre extrémne využitie. Úplne nový posilňovač riadenia EPS je dynamický a dokonale reaguje tak na povrch, tak na rýchlosť. Riadenie je potom doslova hračkou.

Pre ešte väčšie pohodlie posádky tú nájdete TFT displej, podobný ako sa používa u motocyklov CFMOTO, ale s prepracovaním a grafikou pre potreby vozidlá v teréne. Plnofarebný TFT displej možno vďaka Bluetooth prepojiť s vaším smartphonom. V kokpite nechýba ani USB a 12V zásuvka, samozrejmosťou sú nevyhnutné odkladacie priestory. Pre prípadný náklad môže posádka použiť zadný korbu, ktorá je tiež chránená oceľovou výstužou. Posádka veľmi ocenia strechu (voliteľne) a ergonomický ochranný rám, ktorý myslí na jej bezpečnosť aj v tých najzložitejších situáciách. Samozrejmosťou sú kvalitné trojbodové bezpečnostné pásy, posádka je ďalej chránená aj dverami s oceľovou výstuhou. Nevyhnutným pomocníkom sú vysokovýkonné LED svetlomety, ktoré intenzívnym lúčom osvetlia terén za všetkých okolností. Okrem praktickosti sú tiež jedným z hlavných dizajnových lákadiel celého stroja. Súčasťou základnej výbavy je samozrejme aj homologované ťažné zariadenie s elektrickou zásuvkou, voliteľne je potom k dispozícii silný navijak. Pre čo najväčšiu akčný rádius je nový Gladiator vybavený takmer 37 l palivovou nádržou.

Aktuálne majú všetky štvorkolky CFMOTO exkluzívne záruku v dĺžke 5 rokov *!

CFMOTO Gladiator Z1000 Sport - poriadna adrenalínová nálož môže začať!kapacity:
Benzínová nádrž: 27 litra
Dĺžka: 2870 mm
Šírka: 1510 mm
výška: 1830 mm
rázvor:

2040 mm

Svetlá výška:

395 mm

Rádius otáčania: -
Suchá hmotnosť: 610 kg
Nosnosť (jazdec a náklad, v teréne): -
Ťažná sila: 400 kg
homologizácia: Pre 2 osoby
Systém pohonu:
Prevodovka: Automatická CVT - variátor CV-Tech / P / R / N / H / L (park / spätný chod / neutrál / vpred / terénna redukcia)
Náhon kolies: Kardanovými hriadeli
4x4 pohon: odpojiteľný
Predné pneu: 27x9-14 CST
Zadné pneu: 27x11-14 CST
Brzdový systém:
Brzda predná: kotúčová hydraulická
Brzda zadná: kotúčová hydraulická
Parkovacia brzda: áno
odpruženie:
predná:

Nezávislé, nitrogenové plne nastaviteľné odpruženie / Dvojité A-ramená

zadné:

Nezávislé, nitrogenové plne nastaviteľné odpruženie / Dvojité A-ramená

motor:
Typ motora: 4-taktný 8-ventilový dvojvalec, SOHC
Maximálny výkon (homologovaná verzia): 59 kW (80PS) / 7000 ot.
Maximálny výkon (offroad úprava): 63 kW (85PS) / 7000 ot.
Max. krútiaci moment (offroad úprava) :: 82 Nm / 6200 ot.
Vŕtanie x zdvih: 91 mm x 74 mm
Objem motora: 963 cm3
štartovanie: elektrickým štartérom
Chladenie motora: Kvapalinou s nezávislým olejovým okruhom
mazanie: S mokrou skriňou
zapaľovanie: ECU Bosch (GER)
palivo: Bezolovnatý benzín 95 oktán

Detaily produktu

Špecifické referencie

Reviews

No customer reviews for the moment.