VOGE 350 AC

4 790,00 €
.

S DPH

Výbava/Info: Som stelesnenie obratnej sily a drsnej elegancie. Mušia váha (165 kíl) a ťažký výkon (30 kW/40,8 k) zo mňa robia divokú beštiu, ktorá ťa bleskovo katapultuje z nuly na sto. Ale neboj! Dokážem ísť aj pokojne piánko, alebo na kochačku po meste. A najmä vďaka robustným brzdovým kotúčom s ABS ma okamžite skrotíš.Drsná nie som iba silou a rýchlosťou. Drsný je aj môj dizajn. A to doslova. Nájdeš na mne mrte detailov so zdrsnenými povrchmi. Drsnú atmosféru dotvára fakt temná čierna farba, ktorá zdobí väčšinu môjho tela.

Popis

Lásku na prvý pohľad podčiarkne kombinácia klasického štýlu s ultra modernými prvkami. Jednoducho také futuretro. Stavím lauf na to, že sa zamiluješ do kriviek mojej nádrže. Vo vytržení budeš zo zaveseného zadného svetla, ktoré vyzerá, akoby levitovalo pod sedačkou.

Aby som nezabudla. Skvelo si so mnou rozumejú aj moto baby. Tým hrá do kariet nielen moja ľahkosť a jednoduché ovládanie, ale aj fajnový posed. Sedadlo mám totiž v príjemnej výške 780 mm, takže aj drobnejšie moto dámy budú mať nohy pohodlne na zemi a bez zbytočného strečingu.

Tak čo? Máš guráž osedlať dvojvalcovú Amazonku?

Detaily produktu

Tabuľka dát

Typ Vozidla
Naháč
Kategórie
Motocykle
Objem motora
321,8 ccm
V pobočke
Šamorín
Najazdené Km:
0 km
Rok výroby
nová
Výkon: (od-do kW)
30 kw

Špecifické referencie

Reviews

No customer reviews for the moment.